Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

PEČOVATELSKÁ  SLUŽBA  SMIŘICE

Kompenzační pomůcky

 Kompenzační pomůcky

Obecný zájem, z. ú. půjčuje do domácností kompenzační pomůcky, které usnadní život a léčbu nemocným, lidem po úrazech a seniorům. Kompenzační pomůcky jsou zapůjčovány stávajícím klientům nebo novým zájemcům o zavedení našich služeb. Pomůcky půjčujeme dle svých momentálních možností, tzn. dle množství ve skladu.

 

Bc. Klára Sladká
tel. 605 158 323


 

Pravidla půjčování kompenzačních pomůcek:

  •  Je nutné  v pracovních dnech od 7,00 do 15,30 hodin předem zavolat, zda pomůcku máme k dispozici a domluvit se, kdy bude pomůcka připravena k předání.
  •  Při předání pomůcky je sepsán výpůjční list (ve dvou vyhotoveních), který obsahuje jméno vypůjčitele, jeho adresu a telefonní kontakt, název pomůcky, částku úhrady za jeden den, datum vypůjčení a datum předpokládaného návratu. Obě strany pak dokument podepíší.
  • Pomůcky se zpravidla půjčují na tři měsíce. během této doby má vypůjčitel možnost opatřit  si pomůcku vlastní (prostřednictvím praktického lékaře, který doporučí odborníka nebo zakoupením z vlastních prostředků). Po uplynutí tříměsíční lhůty je třeba telefonicky oznámit datum a čas vrácení pomůcky a to opět ve výše uvedené pracovní době.
  • Úhrada za vypůjčení se hradí každý měsíc zpětně. Ceny za půjčení pomůcek jsou uvedeny viz níže.

 

Ceník kompenzačních pomůcek

 

chodítko Dolomite, U2B 20 Kč/1 den
invalidní vozík 30 Kč/1 den
klozetové křeslo 30 Kč/1 den
pojízdná sprchová židle     10 Kč/1 den
vanová sedačka otočná 30 Kč/1 den
nástavec na WC 5 Kč/1 den
francouzské hole 2 Kč/1 den

 

TOPlist